Intencje mszalne

30.03.2020r. – 19.04.2020r.

Par. św. Michała Archanioła w Dębnie

30.03 Poniedziałek godz. 18.00 + Karolina Kozieł – roczn. śmierci ++ Jan mąż, Władysław syn – od rodziny
31.03 Wtorek godz. 7.00 ++ Anna i Tomasz Kowalczyk + Czesław wnuk – od córki Marii Głodek
01.04 Środa godz. 18.00 + Anna Grzywnowicz – 3. roczn. śmierci ++ Stanisława i Franciszek – rodzice – od ciotki
02.04 Czwartek godz. 18.00 ++ Władysław Leśny, Bożena ż. – od Czesławy i Zofii Leśny i Franciszka Plewy z rodz.
03.04 Piątek godz. 18.00 + Władysław Warmuz – pogrzebowa – od córki Grażyny z mężem
04.04 Sobota godz. 18.00 + Jan Potoczak – 36. roczn. śmierci ++ Anna ż., Helena córka – od córki
05.04 Niedziela godz. 8.00 + Mieczysław Wróbel – 1. roczn. śmierci – pogrzebowa – od Józefa Mąka z rodz. z Waksmunda
05.04 Niedziela godz. 11.00 ++ Maria Rusnak, Władysław mąż10. roczn. śmierci – od syna Andrzeja z rodz.
05.04 Niedziela godz. 15.20 + Marian Janos – pogrzebowa
06.04 Wielki Poniedziałek godz. 18.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla wnuka Andrzejka i jego rodziców
07.04 Wielki Wtorek godz. 7.00 O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w 18. r. urodzin Marceliny – od rodziców i rodzeństwa
08.04 Wielka Środa godz. 18.00 + Damian Gąsiorek – pogrzebowa – od kuzyna Mariusza z żoną i córką
09.04 Wielki Czwartek godz. 18.00 + Jan Gąsiorek – 39. roczn. śmierci + Aniela ż. – od córki Anny
10.04 Wielki Piątek godz. 18.00 ——————————————————————————-
11.04 Wielka Sobota godz. 18.00 ++ Walenty i Katarzyna Kozioł
12.04 Niedziela Wielkanocna godz. 8.00
Za parafian
12.04 Niedziela Wielkanocna godz. 11.00 40. roczn. ślubu Czesławy i Jana Zoń – dziękczynna, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo – od dzieci
13.04 Poniedziałek Wielkanocny godz. 8.00 Za pracowników żwirowni „Krusz-geo” Dębno – o zdrowie i szczęście w pracy i opiekę św. Barbary – patronki górników i św. Michała Archanioła
13.04 Poniedziałek Wielkanocny godz. 11.00 5. roczn. ślubu Daniela i Katarzyny Olcoń – dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla nich i całej rodziny
14.04 Wtorek godz. 7.00 + Józefa Chrobak – pogrzebowa – od córki Marii z mężem i dziećmi
15.04 Środa godz. 18.00 ++ Jan i Maria Królczyk ++ Aniela i Jan Siuty
16.04 Czwartek godz. 18.00 + Maria Gąsiorek – pogrzebowa – od syna Leszka z rodz.
17.04 Piątek godz. 18.00 ++ Wypominkowa
18.04 Sobota godz. 18.00 + Władysław Luberda – 20. roczn. śmierci – od córki Marii Luberda – Łopatniuk
19.04 Niedziela Miłosierdzia godz. 8.00 + Halina Bahranowska – od koleżanek: Izy i Joli
19.04 Niedziela Miłosierdzia godz. 11.00 Za parafian