Intencje mszalne

21.02.2021r. – 14.03.2021r.

Par. św. Michała Archanioła w Dębnie

22.02 Poniedziałek godz. 17.00 + Aniela Rychtarczyk – 45. roczn. śmierci + Ludwik mąż ++ Jan i Stanisław – synowie ++ Helena córka, Ludwika wnuczka – od córki z rodz.
23.02 Wtorek godz. 7.00 + Aniela Haręza + Franciszek mąż – od syna Władysława
24.02 Środa godz.17.00 + Mieczysław Leśny – 6. roczn. śmierci – od córki Marty
25.02 Czwartek godz. 17.00 + Ks. Władysław Janczy – pogrzebowa
26.02 Piątek godz. 17.00 ++ Jan Warmuz, Katarzyna ż. i ich zmarłe dzieci – od córki Marii
27.02 Sobota godz. 17.00 ++ Maria i Franciszek Rychtarczyk + Jan syn
28.02 Niedziela godz. 8.00 Za parafian
28.02 Niedziela godz. 11.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Członkiń Róży Marii Potoczak
28.02 Niedziela godz. 15.30 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków rodz. Głębockich
01.03 Poniedziałekgodz. 18.00+ Marek Plewa – od brata
02.03 Wtorekgodz. 7.00+ Franciszek Zązel – pogrzebowa – od wnuczki Marzeny z rodz.
03.03 Środagodz.18.00+ Kazimierz Mikołajczyk – od żony z rodz.
04.03 Czwartekgodz. 18.00+ Helena Potoczak – 7. roczn. śmierci ++ Anna i Jan – rodzice – od siostry
05.03 Piątekgodz. 18.00+ Władysław Leśny – roczn. śmierci ++ Jan i Antonina – rodzice + Jan syn
06.03 Sobotagodz. 18.00+ Rozalia Wojtaszek – pogrzebowa
07.03 Niedzielagodz. 8.00++ Bronisława i Kazimierz Janos – od córki z rodz.
07.03 Niedzielagodz. 11.00Za parafian
07.03 Niedzielagodz. 15.30+ Maria Rusnak – 11. roczn. śmierci + Władysław mąż – od syna Andrzeja z rodz.
08.03 Poniedziałekgodz. 18.00+ Jan Rychtarczyk – pogrzebowa – od córki Zofii z rodz.
09.03 Wtorekgodz. 18.00++ Maria Leśna, Józef mąż – od dzieci i wnuków
10.03 Środagodz.18.00+ Antoni Głodek – 21. roczn. śmierci ++ Katarzyna ż., Jan syn – od dzieci i bratowej Anny
11.03 Czwartekgodz. 8.00+ Ludwik Grzywnowicz – 25. roczn. śmierci – od żony i dzieci
11.03 Czwartekgodz. 16.00+ Ludwik Skawski – 31. roczn. śmierci ++ Maria ż., Jan i Andrzej – synowie
11.03 Czwartekgodz. 18.00++ Karolina Kozioł, Jan mąż – od córki
12.03 Piątekgodz. 8.00++ Franciszek Janeczko, Agnieszka ż. + Władysław syn – od córki z rodz.
12.03 Piątekgodz. 18.00+ Maria Zoń – 19. roczn. śmierci + Michał mąż – od wnuczek
13.03 Sobotagodz. 8.00+ Maria Młynarczyk – 4. roczn. śmierci – od syna Grzegorza z rodz.
13.03 Sobotagodz. 10.00+ Stanisław Jeziorczak – pogrzebowa – od siostry Marii z mężem i siostrzeńcem Albertem
13.03 Sobotagodz. 18.00+ Maria Kurzydło – pogrzebowa – od córki Anny z mężem

14.03 Niedziela

godz. 8.00
1) Za parafian 2) + Jan Wróbel – pogrzebowa – od siostry Marii
14.03 Niedzielagodz. 11.00+ ks. Władysław Janczy – od rodz. Króli i Janiny Głodek
14.03 Niedzielagodz. 15.30+ Katarzyna Kowalczyk – pogrzebowa – od męża Jana