Służba Liturgiczna

Kolęda 2019/20

1 dzień – czwartek

26 grudzień

Ul. Słoneczna Marcin Haręza

Paweł Zając

Filip Zoń

Godz. 14.00 –
2 dzień – piątek

27 grudzień

Ul. Kościelna Michał Kasprzak

Karol Zoń

Filip Zoń / Jan Gasiorek

Godz. 9.00 – 14.00
2 dzień – piątek

27 grudzień

Mateusz Kozioł

Krzysztof Głodek

Karol Głodek

Godz. 14.00 –
3 dzień – sobota

28 grudzień

Ul. Długa

Cz. ul Nowotarskiej

Ul. Leśna

Jakub Rusnak

Albert Potoczak

Wojciech Firek

Godz. 9.00 – 14.30
3 dzień – sobota

28 grudzień

Jan Strama

Filip Grzywnowicz

Łukasz Głodek

Godz. 14.30 –
4 dzień – poniedziałek

30 grudzień

Ul. Długa

Cz. ul. Szkolnej

Jakub Rusnak

Marcin Potoczak

Mateusz Guroś

Godz. 9.00 – 14.00
4 dzień – poniedziałek

30 grudzień

Paweł Leśny

Wojciech Krzysztof

Łukasz Głodek

Godz. 14.00 –
5 dzień – wtorek

31 grudzień

Ul. Jana Pawła II Wojciech Krzysztof

Mateusz Guroś

Paweł Zając

Godz 9.00 –
6 dzień – sobota

4 styczeń

Ul. Polna,

Cz. Ul. Nowotarskiej

Ul. Szkolna i ul. Ogrodowa

Filip Grzywnowicz

Jan Gąsiorek

Marcin Haręza

Godz. 9.00 – 14.00
6 dzień – sobota

4 styczeń

Jakub Rusnak

Jan Strama

Paweł Leśny

Godz. 14.00 –
Imię i nazwisko Grudzień 2018 r. Styczeń 2019 r. Luty 2019 r. Marzec 2019 r. Kwiecień 2019 r. Maj 2019 r. Czerwiec 2019 r. Lipiec 2019r. Sierpień 2019 r. Wrzesień 2019 r. Pażdziernik 2019 r. Listopad 2019 r. zbiórki SUMA
Jakub Rusnak 25 26 21 25 25 31 21 22 27 13 24 22 18 300
Jan Strama 16 12 14 18 17 18 17 11 14 9 18 13 18 195
Filip Grzywnowicz 17 7 10 17 16 18 10 10 14 6 16 12 12 165
Łukasz Głodek 16 10 7 12 17 21 13 5 11 9 16 10 15 162
Wojciech Krzysztof 18 11 7 11 17 21 13 8 7 8 19 12 9 161
Paweł Leśny 20 7 9 11 14 16 10 11 10 7 12 9 12 148
Mateusz Guroś 15 8 9 6 14 13 8 8 7 9 15 9 18 139
Paweł Zając 15 7 18 13 12 13 11 6 10 3 8 6 9 131
Jan Gąsiorek 10 6 5 7 12 19 7 7 6 6 13 3 12 113
Marcin Haręza 10 6 4 7 9 14 9 4 7 6 11 5 15 107
Wojciech Firek 9 26 16 24 8 6 89
Albert Potoczak 15 6 4 10 9 9 6 5 5 3 9 5 3 89
Marcin Potoczak 16 9 5 3 14 8 4 2 4 4 9 7 0 85
Karol Głodek 11 24 10 19 11 6 81
Filip Zoń 12 2 5 9 7 13 6 1 1 2 10 3 9 80
Krzysztof Głodek 12 4 5 10 10 6 9 3 1 2 4 4 6 76
Mateusz Kozioł 10 4 2 9 11 8 3 0 5 3 4 3 0 62
Michał Kasprzak 8 4 5 7 9 5 5 0 4 3 4 4 3 61
Karol Zoń 9 1 3 8 9 10 4 1 2 2 2 3 0 54

Punkty za 2018 r.

styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad RAZEM
Jan Zoń 6 4 4 3 4 5 3 4 4 5 4 46
Mateusz Kozioł 5 6 8 6 5 8 3 4 7 6 3 61
Jakub Leśny 10 7 9 3 6 7 4 7 10 11 6 80
Mateusz Gaździak 10 4 9 5 9 9 8 7 8 11 4 84
Patryk Potoczak 7 5 6 4 5 7 5 5 6 7 2 59
Michał Kasprzak 9 6 9 6 6 8 4 5 13 10 4 80
Krzysztof Głodek 9 6 10 8 7 11 9 9 13 12 7 101
Sebastian Mąka 11 7 10 6 12 12 9 8 12 12 7 106
Karol Zoń 5 4 10 5 9 7 4 3 6 9 8 70
Marcin Potoczak 9 4 8 7 9 9 5 10 2 20 8 91
Albert Potoczak 17 10 11 7 6 5 3 6 10 9 11 95
Filip Grzywnowicz 11 10 14 10 10 7 6 13 12 19 10 122
Jan Strama 16 14 13 13 10 13 10 13 18 22 15 157
Jakub Rusnak 26 19 22 19 17 30 21 28 24 24 23 253
Jan Gąsiorek 5 6 8 5 12 6 7 7 11 16 23 106
Paweł Leśny 8 11 13 10 12 11 8 10 12 22 11 128
Łukasz Głodek 1 16 20 11 48
Mateusz Guroś 4 10 13 26 5 58
Marcin Haręza 7 8 9 16 5 45
Wojciech Krzysztof 4 8 13 26 13 64
Filip Zoń 5 5 8 19 3 40
Paweł Zając 8 9 13 24 17 71